E*MOC*JA

Każdy pewnie spotkał kiedyś w życiu wampira energetycznego – to taki typ, który garnie się do rozmowy, pożartuje, postawi browara czy nawet wyciągnie z chałupy na wycieczkę rowerową, ale w jego towarzystwie opuszczają cię całkiem wszelkie siły witalne. Rzadko jednak spotyka się ich przeciwieństwo…

Mam szczęście znać kilka takich postaci i nie mogę zrozumieć, jak to działa? Czasem nie odzywają się cały wieczór, czasem o coś spytają, uśmiechną się, głównie „są” – ale mimo to ładują baterie ludziom dookoła. Tak właśnie odbieram Kate Hermelin – poznaliśmy się jakiś czas temu, pogadaliśmy kilka razy, a w najbliższą niedzielę będzie miała wernisaż swoich grafik w Galerii przy Fabryczce.

Oczywiście nie mogłem się oprzeć pokusie przedwernisażowego podejrzenia jej prac. Niestety spóźniłem się nieco i zastałem je już oprawione, przez co nie miałem szans na przyzwoite zdjęcia, ale może to lepiej? Warto przyjść na wernisaż – tym bardziej, że przygrywać będzie B-flat Mood.

2 myśli na temat “E*MOC*JA

Dodaj własny

Dodaj komentarz logując się przez FB lub Twetter

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

Create a website or blog at WordPress.com Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d blogerów lubi to: