Respect: Mona

Jak Mona sobie coś postanowi, to nic jej nie powstrzyma… Chciała zostać aktorką – została. Chciała mieć dom pod lasem – i ma, choć latami doprowadzała go do stanu powszechnie uważanego za używalny. Uparła się, że zostanie terapeutką uzależnień – i jest nią, choć wciąż uważam, że jej powołaniem jest profilaktyka, a nie leczenie. Ale to nie z tych powodów ją szanuję.

Robi znakomitą robotę w teatrze amatorskim – kiedyś był to teatr Wprost, teraz Teatr przy Fabryczce. Nie znam się na aktorskim rzemiośle, nie będę się mądrzył, ale po zaangażowaniu się dzieciaków w pracę nad każdym spektaklem widzę, że na każdej próbie dzieje się jakaś magia… Mimo, że uczestniczę w nich czasem tylko jako widz, to wychodzę zawsze trochę odmieniony.

I jeszcze jedno – to dość dziwne, ale pamiętam daty urodzin zaledwie kilku osób: swoją (niestety), mojej żony i córki oraz… Mony. Gorzej jest z numerami telefonów – znam tylko swój i jej.

Serio.

Jedna myśl na temat “Respect: Mona

Dodaj własny

Dodaj komentarz logując się przez FB lub Twetter

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

Create a website or blog at WordPress.com Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d blogerów lubi to: