Perła baroku 2014

Miałem kilkuletnią festiwalową przerwę, przyznaję… Dziś był czas i ochota, wykonawcy wydawali się dość ciekawi: Carlos Piñana to muzyk szanowany i utytułowany w dziedzinie flamenco, Andrzej Lewocki również jest artystą poruszającym się po tych obszarach muzycznych sprawnie. Przyznam się bez bicia – najbardziej skusił mnie cajon, instrument dość prosty, jak większość perkusjonaliów, ale ciekawy. Chciałem posłuchać – pojechaliśmy.

Czasem wybieram się na koncerty muzyki, której nie znam. Zdarzając się niepowtarzalne okazje, gdy w okolicy gra jakiś wybitny reprezentant gatunku. Skorzystałem na przykład swego czasu z występów uczestników Konkursu Chopinowskiego w Muzeum Nałkowskich i bardzo się z tego cieszę – poszerzyłem horyzonty. Dziś się nie udało… Nie podeszło mi, jakoś do mnie nie trafiło. Nie zamieram ujmować artystom, z pewnością są wybitni. Po prostu – nie moja bajka. Może niedzielne Rastrelli Cello Quartet lepiej mi wejdzie?

Postanowiłem nie przeszkadzać słuchaczom – zrobiłem kilka zdjęć kobyłkowskiego kościoła.

Dodaj komentarz logując się przez FB lub Twetter

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

Create a website or blog at WordPress.com Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d blogerów lubi to: