Rozwijamy skrzydła Polski lokalnej

Zaprosili, więc poszedłem… Chociaż średnio wierzę w skuteczność takich spotkań to uznałem, że nieczęsto jest okazja spotkać w jednym miejscu tylu ludzi, których lubię, szanuję i podziwiam – a może też uda się poznać kogoś nowego?

W ramach zajęć w podgrupach próbowaliśmy określić, co motywuje społeczników do działania i jak można im ułatwić robotę. Nie doszliśmy do żadnych nowych wniosków, ale było miło…

5 myśli na temat “Rozwijamy skrzydła Polski lokalnej

Dodaj własny

  1. Nic na to nie poradzę – tak było… Wartością tego wydarzenia miało być chyba samo spotkanie i poznanie innych, ale nawet to nie bardzo wyszło. Raczej się znamy…

   Polubione przez 1 osoba

   1. Rozumiem to doskonale, mi też czasami zdarza się takie poczucie – spotkania w pracy, które mają na celu „omówienie” czegoś, podjęcie decyzji etc. a i tak kończy się na pogaduchach o pierdołach, które są milusińskie, ale nic więcej z tego nie wynika ;)

    Polubione przez 1 osoba

    1. Nie, nie – tu było rzeczowo, zgodnie z planem, pomysłowo, tylko że chyba nikomu to jakoś oczu nie otworzyło. Znamy doskonale motywacje swojego działania i wiemy, jakiej pomocy oczekujemy – nie tylko w odniesieniu do swojej działalności, ale też innych „postrzelonych”. Jedyna nadzieja, że z tych pięćdziesięciu debat w Polsce ORGANIZATOR wyciągnie jakieś wnioski i wpłynie np. na samorządy.

     Polubione przez 1 osoba

     1. A więc tu jest pies pogrzebany… Czyli jeszcze gorzej niż myślałam. Pozostaje mieć nadzieję, że faktycznie coś z tego wyniknie – chociaż coś małego, ale pożytecznego :)

      Polubienie

Dodaj komentarz logując się przez FB lub Twetter

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

Create a website or blog at WordPress.com Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d blogerów lubi to: