Kumulacja!

Trafiają się jednak czasem i lepsze dni – dziś na przykład dwie dobre wiadomości poprawiły mi humor, i to znacznie. Poniedziałek – aż strach pomyśleć, co będzie dalej… Odśnieżanie – to na pewno.

Na porannej kawce spotkałem się z Basią. Szansa jest na prostej, wszystko wyjaśnione, sprawa jest czysta. Wydawało się, że będzie wielki kłopot – w związku z widmem likwidacji placówki klub pozbył się wszelkiego dobra ruchomego, niedawna Wigilia była prawdziwie spartańską imprezą. Jest więc okazja do remontu – ale skąd środki, gdzie materiały? Są jeszcze dobrzy ludzie na świecie, jak się okazuje! Mam nadzieję napisać o tym kilka słów do najbliższego Życia.

Po południu dokładka dobrych wieści – kwota, którą miasto wsparło seniorów Huraganu w zeszłym roku została jednak podwojona, choć do ostatniej chwili wydawało się, że nie ma nadziei. Skorzystają siatkarze, piłkarze i koszykarki, choć nie wiadomo jeszcze jak środki zostaną podzielone. Szkoda, że nie udało się uzyskać wsparcia dla pomysłu rozbudowy hali sportowej o szatnie, siłownię i kawiarnię, ale widocznie nie można mieć wszystkiego. Ciesze się z tego, co jest!

Dodaj komentarz logując się przez FB lub Twetter

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

Create a website or blog at WordPress.com Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d blogerów lubi to: